Zinedine Zidane News & Videos

Zinedine Zidane Haberler ve Videolar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.1 MB
  • Sürüm 1.01
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici IMIDEA
Pele, Maradona ve George Best ile beraber gelmiş geçmiş en başarılı ve yetenekli futbolcular arasında gösterilen bir dönemin tüm orta saha futbolcularını etkilemiş olan Zinedine Zidane hakkında çıkan son haberlere ve inanılmaz videolarına ulaşabileceğiniz
   Pele, Maradona ve George Best ile beraber gelmiş geçmiş en başarılı ve yetenekli futbolcular arasında gösterilen bir dönemin tüm orta saha futbolcularını etkilemiş olan Zinedine Zidane hakkında çıkan son haberlere ve inanılmaz videolarına ulaşabileceğiniz bir android uygulamasıdır.

   Altyapısını AS Cannes'te aldıktan sonra yine Cannes'te profesyonel olan Zidane, Girondins Bordeaux'taki üstün performansıyla ismini tüm dünyaya duyurdu. Zidane'ı kaçırmak istemeyen Juventus, transferini gerçekleştirdi ve Zidane Juventus'ta efsane bir isim hâline geldi. 1996 ve 2001 yılları arasında İtalyan devinde top koşturan Fransız efsanesi, 2001 yılında ise Real Madrid'e transfer oldu. Madrid ekibinin sembol isimlerinden biri hâline gelen Zidane, yine futbolu Real Madrid'de bıraktı. Günümüzdeyse Real Madrid'in sportif direktörlüğünü yapan Zinedine Zidane hiç bir zaman futboldan kopmayacak gibi duruyor.
Zinedine Zidane News & Videos indir